Message

Mám licenciu SharePoint,
ale neviem, ako ju využiť

Dostali ste sa k licencii SharePoint, ale informácie, ako ju správne využívať a aké výhody vám prináša, neboli súčasťou jej balenia? Ak sa chcete dozvedieť bližšie informácie, ste na správnom mieste.

SharePoint je platforma, na ktorej je možné stavať a rozvíjať moduly podľa požiadaviek vašej firmy. Najčastejšie sa využíva na zefektívnenie procesov v týchto oblastiach:

 • 1

  Firemný intranet

 • 2

  Finančná a ekonomická agenda

  Zmluvy
  Knihy záväzkov a pohľadávok
  Objednávky

 • 3

  Personálna agenda

  Dovolenky
  Služobné cesty
  Dochádzka

 • 4

  Organizačná agenda

  Porady a úlohy
  Project management
  Rezervácia zdrojov 

 • 5

  Správa dokumentov (DMS)

  Smernice
  Formuláre
  Registratúra

Ako na to?

Kontaktujte nás a my vás prevedieme možnosťami systému MS SharePoint, nakonfigurujeme ho podľa vašich predstáv, prípadne vyvinieme ďalšie moduly, ktoré sa ukážu pre vašu firmu ako kľúčové.

V prípade, že ste sa so sprevádzkovaným MS SharePointom ešte nikdy nestretli, odporúčame vám vyskúšať si jeho vlastnosti prostredníctvom online prehliadky systému, ktorú sme pre vás prichystali. Alebo nám venujte 2 hodiny svojho času a príďte do nášho Demo Centra, kde sa vám budú venovať naši odborníci na MS SharePoint. Bezplatne si vyskúšate MS SharePoint a budete mať možnosť klásť im konkrétne otázky týkajúce sa jeho implementácie vo vašej firme.

V prípade, že máte otázky
alebo záujem o nezáväznú konzultáciu

neváhajte nás kontaktovať

Mám MS SharePoint

Mám SharePoint,
ale neviem, či využívam všetky jeho výhody

Nainštalovali a sprevádzkovali ste si základnú verziu SharePointu, ale neviete, ako ho ďalej efektívne využívať? Kontaktujte nás. Spolu nájdeme riešenie procesov, ktoré podporia chod vašej firmy.

O tom, ako môžete aj vy využiť SharePoint, sa dozviete v našich prípadových štúdiách, alebo prečítajte si viac o jeho kľúčových vlastnostiach.

V prípade, že máte otázky
alebo záujem o nezáväznú konzultáciu

neváhajte nás kontaktovať

Aj v prípade, že viete na čo chcete SharePoint použiť, ale nemáte kvalifikovaných alebo voľných ľudí na jeho parametrizáciu, nás neváhajte kontaktovať.

MS SharePoint vôbec nepoznám

SharePoint vôbec nepoznám,
ale zaujal ma jeho koncept

Chcete sa venovať svojim cieľom a plánom? Tak nechajte všetko ostatné na SharePoint od nás.

SharePoint je platforma, na ktorej je možné stavať a rozvíjať modulárne riešenia podľa požiadaviek vašej firmy. Kúpa licencie je len prvým krokom k dosiahnutiu úspešného cieľa, ktorým je okrem zefektívnenia interných procesov aj:

Platforma SharePoint prináša inštrumentárium na riadenie procesov vo vašej firme – zabudovaný workflow engine umožňuje riadiť procesy na profesionálnej úrovni. Typickým využitím riadenia procesov vo firme je schvaľovanie faktúr, objednávok alebo žiadaniek.

Najväčší prínos SharePointu je v týchto oblastiach:

 • poriadok v dokumentoch a informáciách
 • fulltextové vyhľadávanie,
 • história verzií,
 • organizátor obsahu,
 • procesy nad dokumentmi (workflow).

Kontaktujte nás
a my vás prevedieme možnosťami systému, nakonfigurujeme SharePoint podľa vašich predstáv, prípadne vyvinieme ďalšie moduly, ktoré sa ukážu pre vás ako kľúčové.

Kontaktovať
expertov na SharePoint

Mám MS SharePoint

Mám SharePoint,
ale už nespĺňa moje požiadavky

Využívate SharePoint 2007, 2010 alebo 2013, ale nespĺňa už rastúce požiadavky vašej firmy? Hľadáte možnosť, ako sa v takejto situácii zorientovať? Máte záujem o migráciu na najnovšiu verziu SharePointu? Kontaktujte nás.

SharePoint je platforma, ktorá sa neustále vyvíja a rozširuje svoju funkcionalitu podľa potrieb svojich používateľov. Staršie verzie sú síce stále aktuálne a funkčné, ale neponúkajú vám výhody a funkcie najnovšej verzie na trhu. Výhodou platformy SharePoint je, že vám ponúka možnosť vyvinúť moduly, ktoré vám chýbajú k plynulému chodu spoločnosti. Okrem iného máte taktiež možnosť migrovať na jeho vyššiu verziu a takto získať všetky jeho nové výhody a funkcie.

Ak máte pochybnosti, či svoj SharePoint využívate na 100 %, ponúkame vám analýzu, prostredníctvom ktorej zistíte, aké ďalšie možnosti vám SharePoint ponúka.

Využite možnosť nezáväznej konzultácie u nás,
počas ktorej sa pozrieme na špecifické požiadavky vašej firmy.

mám záujem
o nezáväznú konzultáciu

Chcem zefektívniť procesy vo firme

Chcem zefektívniť procesy vo firme

Zaujíma vás, ako efektívne riadiť finančné, výrobné, predajné, logistické a iné procesy vo vašej firme? Venujete sa službám a projektovému manažmentu a interné procesy vás začínajú zahlcovať? Hľadáte vhodnú technológiu, pomocou ktorej môžete manažovať a usmerňovať firemné procesy? SharePoint je to pravé pre vás.

Table

Vyhovuje vám viac osobné stretnutie?
Venujte nám 2 hodiny svojho času
a počas nezáväznej konzultácie preberieme vaše požiadavky
a výhody SharePointu pre vašu spoločnosť.

mám záujem
o demoukážku SHarepointu

Chcem intranet, DMS alebo CMS riešenie

Chcem intranet, DMS alebo CMS riešenie

Hľadáte riešenie, ako vytvoriť jednoduchý, prehľadný a efektívny intranet pre svoju firmu? Zaujímajú vás aj otázky systémov na správu a obeh dokumentov? Ste na správnom mieste, čítajte ďalej.

Firemný informačný systém vo forme intranetu prináša flexibilné riešenia s jednoduchým ovládaním pre používateľov. SharePoint je jedna z najobľúbenejších technológií, na ktorej si spoločnosti budujú svoje intranety.

Aké výhody prináša intranet na SharePointe?

 • jednoduché ovládanie pre používateľov,
 • integráciu s inými technológiami a systémami (napr. SAP),
 • flexibilné možnosti správy,
 • možnosť customizácie podľa vašich predstáv
 • možnosť vývoja ďalších modulov pre vašu spoločnosť so základom na MS SharePointe,
 • klientsku licenciu na SharePoint obyčajne získavate spolu s nákupom ostatných licencií
  na produkty spoločnosti Microsoft,
 • SharePoint existuje aj vo verzii Online, vďaka ktorej vám odpadajú ďalšie náklady
  na správu vlastnej infraštruktúry.

Pre jednoduché používateľské postupy si intranet vaši zamestnanci rýchlo obľúbia a začnú ho používať, čo uľahčí jeho údržbu a ďalšie inovácie.

Systémy na správu a obeh dokumentov a informácií (Document Management System a Content Management System) môžu byť súčasťou vášho intranetu na SharePointe. Vytvorte pre svoju firmu komplexný informačný systém, vďaka ktorému budete mať okamžitý prehľad a prístup k všetkým svojim informáciám, dokumentom a údajom.

Zistite viac na našej stránke www.spravadokumentov.sk, alebo si s nami dohodnite
nezáväznú konzultáciu, počas ktorej preberieme vaše požiadavky.

Manažujte firemné informácie, údaje a dokumenty rýchlo, jednoducho a efektívne.

 

VIAC
o správe dokumentov

Chcem
nezáväznú konzultáciu